Recreantentornooien

Regelmatig organiseren andere clubs tornooien specifiek gericht op recreanten (meestal dubbel en/of dubbel gemengd wedstrijden). Onze club wil hiervoor zo veel mogelijk recreanten warm maken.  We verzamelen via BVL en andere badmintonclubs informatie over zulke tornooien, en informeren onze geinteresseerde leden.
Op www.kill-leuven.be/recreantentornooien houden we een lijst bij van deze tornooien, en de links naar praktische  informatie. Onze ploeg voor ondersteuning van recreantenactiviteiten (recreantenteam) kan je ook vinden op de website www.kill-leuven.be/recreantenteam. Je kan het recreantenteam: Livy, Bart, Bavo of Bert contacteren voor meer informatie.
Recreanten die dit actief willen volgen, en aan sommige van deze tornooien deelnemen, kunnen zich ook melden op de daarvoor opgerichte whatsapp-groep “recreantentornooien”.  Om daarop in te schrijven, zend een mailtje met je GSM nummer naar iemand van het recreantenteam.

Leave a Reply

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.